dnes je 21.06.2024 meniny má
Profesionálne prekladateľské a lingvistické služby

Preklad

PONÚKAME KVALITNÉ SLUŽBY V OBLASTI PREKLADOV 

 

Preklady prechádzajú niekoľkostupňovou kontrolou (kontrolóra, recenzenta, korektora a na vyžiadanie aj kontrolou rodeným hovorcom). Pri preklade prekladatelia používajú najvhodnejšie lexikálno-gramatické a syntakticko-štylistické prostriedky a prekladateľské riešenia tak, aby sa dosiahla ekvivalencia východiskového s cieľovým jazykom.

Typy prekladov: viac info tu.

Zameriavame sa na preklady v oblastiach: právne, ekonomické, medicínske, technické, preklady s terminológiou a EÚ, informačno-komunikačné technológie, humanitné a prírodné vedy.

Predmetné oblasti prekladáme z a do jazykov v rámci našej jazykovej ponuky. Dodanie prekladov sa považuje za superexpresné do 1 dňa,  expresné do 2-3 dní. Dodanie nad 3 dni za bežné.

Rovnako ponúkame korektúry textov a predtlačové korektúry 

Ceny za služby a ponúkané zľavy sú uvedené v cenníku

Prijímanie prekladov:  prijímanie súborov v rozličných formátoch, veľkých súborov cez servery FTP,  poštou (adresa), e-mailom (basistova@grandslam.sk), cez web (rýchla objednávka), faxom  a osobne od 8 hod. do 18 hod. naadreseprevádzkynašej spoločnosti. 

Spôsob dodania prekladu podľa požiadaviek klienta:  e-mailom, poštou na určenú adresu, na požiadanie aj vytlačený a graficky upravený preklad. 

Množstevné  zľavy: v závislosti na rozsahu objednávky a v termíne odovzdania prekladu až do výšky 25%.